Výběr podle značky

Nabídka týdne

Gumová podložka 5mm

Gumová podložka 5mm

1900,- Kč bez DPH ušetříte 1100,- Kč

Zobrazení

Zobrazovat ceny

Měna

Ochrana osobních údajů

Podmínky ochrany osobních údajů

V případě zpracování osobních údajů, které je založeno na souhlasu subjektů údajů pro účely zasílání obchodních sdělení a pro účely jiných aktivit přímého marketingu internetového obchodníka.

Ochrana osobních údajů

TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE

1.1. Správcem Vašich osobních údajů je společnost Jan Vrbický, se sídlem Lipová 27, 747 16 Hať, identifikační číslo(ičo) 40359972 (dále jen „správce“).
1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Paličkova 30, 709 00 Ostrava, adresa elektronické pošty info@strojnivybaveni.cz, telefon +420 603 225 512
1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů

2. ZÁKONNÝ DŮVOD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

2.1. Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“). 3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zajištění odbavení vaší objednávky, zpracování vašich požadavků jako např. Vyřízeni a doručení objednávky, tedy uzavření kupní smlouvy. Prostřednictvím vyplnění objednávkového formuláře, popřípadě zaslání objednávky emailem. Zasílání daňových dokladů za účelem zpracování vaší objednávky, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě. 3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení. 4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, jsou 3 roky, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).

5. DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ

5.1. Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou firmy WEBMADE, spol. s r.o. (provozovatel webhostingu), Heureka Shopping s.r.o. (zpracování emailu pro zasílání emailového dotazníku spokojenosti), Česká pošta, s.p. (zasílání balíkových a paletových zásilek), DBSchenker-Schenker AG(zasílání paletových zásilek), IN TIME SPEDICE, spol. s.r.o. (zasílání balíkových zásilek), Doprava FOFR RSC Logistics, logistické družstvo (zasílání balíkových a paletových zásilek). PPL Přepravní společnost (zasílání balíkových a paletových přeprav.)
6. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ

6.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.
6.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat na emailu info@strojnivybaveni.cz
6.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
6.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 25.5. 2018